Americká story mmcité

Naše nová pobočka se v Americe neztratila

Už dávno neřešíme veřejný prostor jenom v naší zemi nebo v Evropě. Jsme rádi, že se náš design líbí i na jiných kontinentech, že i tam lidé oceňují naši vysokou kvalitu. Na některých trzích je to zvlášť náročné a zemí, kde je to nejvíc vidět je USA. Po téměř desetileté spolupráci s naším regionálním partnerem jsme na počátku loňského roku otevřeli naši vlastní pobočku, abychom byli americkým zákazníkům blíž. A vyplatilo se to. Náš nový tým odvedl kus práce, která je dobře vidět. Podívejte se, do jakých zajímavých a významných amerických projektů jsme se stihli v roce 2018 zapojit:

Julian B. Lane Riverfront park, Tampa

Velkých projektů jsme se nikdy nebáli, a proto jsme se v letošním roce s naší americkou pobočkou mmcité7 zapojili do projektu nového veřejného parku v Tampě na nábřeží řeky Hillsborough. Lavičky a sedáky blocq mohou návštěvníci najít a využít nejenom kolem vody, ale i v blízkosti sportovišť a prostranství určených pro festival nebo piknik. Rozměrný projekt pochází z design studia Civitas, Inc. z Denveru.

Paco Sanchez park, Denver

Město Denver se rozhodlo pro obnovu městského parku Paco Sanchez. Součástí nového projektu kopcovitého parku je i vzkříšení revolučního plánu „Re-Imagine Play.“ V tomto projektu jsme si barevně vyhráli se stoly tably doplněnými o lavičky vera solo a odpadkové koše swissbin.

Sídlo společnosti Cummins, Indianapolis

Nový park kolem centrály americké společnosti Cummins Inc. v Indianapolis byl vybudován nejen pro své zaměstnance, ale i pro širokou veřejnost. Celý areál nabízí prostory pro setkávání, velký amfiteátr, zákoutí pro meditaci a spoustu míst pro vytvoření pracovního prostředí i ve veřejném prostoru. My jsme areál doplnili lavičkami vera a odpadkovými koši prax, které myslí i na pejskaře.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací