Dokument bez názvu

Inspirativní prostředí, skvělá atmosféra, přátelské vztahy – i proto jsme se stali vítězem ankety Férový zaměstnavatel Zlínského kraje 2018 v kategorii Malá organizace.

Jako ekonomicky zdravá firma s dobrou pověstí, kvalitními výrobky, skvělou péčí o zákazníky a své zaměstnance jsme v roce 2019 získali titul Vodafone Firma roku.

mmcité hledá posilu

Sales Manager

Sales Manager for mmcité 11

Projektový manažer

SALES MANAGER

Chcete prodávat krásné věci do celého světa? Máte vztah k designu a moderní architektuře? Jsme předním českým výrobcem designového městského mobiliáře s realizacemi po celé Evropě i v zámoří. Pro posílení našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Sales Manager

Popis pozice:
– Sales Manager zodpovědný za obchodní aktivity na svěřených trzích
– udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími partnery
– vyhledávání nových projektů a nových obchodních partnerů
– celková koordinace zakázek zahraničních partnerů – od přijetí objednávky až po export zboží

Požadujeme:
– VŠ nebo SŠ vzdělání – profesionální znalost anglického jazyka
– vysokou úroveň práce na PC
– vynikající komunikační schopnosti
– samostatnou a dynamickou osobnost
– kreativitu, pružnost a vůli k úspěchu
– obchodní talent a schopnost prosadit se
– ochotu cestovat do zahraničí
– pozitivní vztah k technice, designu a architektuře

Uvítáme:
– znalost dalšího cizího jazyka (francouzština, ruština)

Nabízíme:
– zajímavou a samostatnou práci v mladém kolektivu
– velmi dobré pracovní ohodnocení
– možnost karierního růstu
– zajímavé zahraniční cesty
– pružnou pracovní dobu
– podíl na šíření kvalitního českého designu do zahraničí
– benefity – mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, podpora ve výuce cizího jazyka

Typ pracovního poměru:
– HPP, práce na plný úvazek

Nástup:
– ihned po skončení výběrového řízení

V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, souhlasí uchazeč o pracovní pozici se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených ve svém životopise a dalších přílohách a souhlasí s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluje společnosti mmcité 1, a.s. a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

To apply, please email your cover letter and CV to k.giszczak@mmcite.cz

SALES MANAGER FOR MMCITÉ11

mmcité 11 Ltd is currently looking for an external sales manager to join its team in the UK. The ideal candidate will be an ambitious, proactive and autonomous sales professional with previous external sales experience. We seek a trustworthy and reliable individual with a strong business mind while also having an understanding and enthusiasm for architecture industry. They will be passionate about sales, design and have outstanding customer service skills. As the main consultant to architects, landscape designers and developers, the role involves close cooperation with the specifying community, presenting and advising on our collection and developing new business contacts.

Key responsibilities:
– generate leads and build new relationships within the A&D community (architects, landscape designers, contractors, builders, developers)
– execute regular marketing presentations at A&D practices in aim to drive specification towards the company’s products
– cultivate new relationships with architects, contractors, and targeted client groups to ensure robust sources of business and a strong flow of quality, well-aligned projects for the company
– identify sales leads, continuously update and maintain the CRM database and sales pipeline
– build brand loyalty through outstanding project management and customer service
– project manage from specification stage through to installation
– develop quotations and product presentations by way of street furniture proposals, manage mock ups and liaise with manufacturing, administrative and logistics teams
– implement a sales marketing strategy and use all mmcité marketing tools
– attend industry related networking events/exhibitions as and when required

Experience and qualifications:
– a self-starter with a minimum of three years’ experience sales role, preferably in brand business with value-based specification selling in design-related field
– technical background ideal, design-related qualification or knowledge of street furniture is a plus

Success in this role requires:
– a strategic, business-minded, creative thinker
– motivation to work with new clients to figure out their needs, educating them on how mmcité11 can help achieve exceptional results
– demonstrated ability to successfully bring new project leads and grow sales avenues
– strong sales and negotiation skills
– commercial awareness and numeracy
– excellent communication (written and oral) and interpersonal skills
– proactive and highly organised attitude with the ability to multitask and meet deadlines in a fast- paced environment
– ability to spot sales opportunities
– ability to retain detailed technical knowledge
– curiosity and interest in being an active participant in UK landscape architecture and urbanism community
– a passion for building long-lasting relationships with clients and colleagues

Additional attributes:
– knowledge of Czech or Slovak language is a big plus
– proficient in use of MS-Office (Word, Excel, and PowerPoint)
– availability to travel to mmcite HQ in the Czech Republic
– UK drivers’ licence

To apply, please email your cover letter and CV to career@mmcite.co.uk

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA hledáme kolegu/kolegyni, který s námi bude spolupracovat na netradičních a velmi zajímavých projektech městského mobiliáře s realizacemi po celém světě.
Potřebujeme člověka, který vše rád domlouvá, vyřizuje, koordinuje, zajišťuje…, prostě silnou osobnost, která dokáže odborně a úspěšně vést celý projekt.
Aby se vám u nás na této pozici dařilo, je vzdělání technického směru nezbytným základem, stejně jako plynulá angličtina. Pokud máte rádi výzvy, určitě se nám ozvěte!

Stručné představení vaší osoby, doplněné o dosavadní zkušenosti, zasílejte na adresu: k.zednikova@mmcite.cz

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.