Inspirativní prostředí, skvělá atmosféra, přátelské vztahy – i proto jsme se stali vítězem ankety Férový zaměstnavatel Zlínského kraje 2018 
v kategorii Malá organizace.

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA hledáme kolegu/kolegyni, který s námi bude spolupracovat na netradičních a velmi zajímavých projektech městského mobiliáře s realizacemi po celém světě.
Potřebujeme člověka, který vše rád domlouvá, vyřizuje, koordinuje, zajišťuje…, prostě silnou osobnost, která dokáže odborně a úspěšně vést celý projekt.
Aby se vám u nás na této pozici dařilo, je vzdělání technického směru nezbytným základem, stejně jako plynulá angličtina. Pokud máte rádi výzvy, určitě se nám ozvěte!

Stručné představení vaší osoby, doplněné o dosavadní zkušenosti, zasílejte na adresu: k.zednikova@mmcite.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací