Inspirativní prostředí, skvělá atmosféra, přátelské vztahy – i proto jsme se stali vítězem ankety Férový zaměstnavatel Zlínského kraje 2018 v kategorii Malá organizace.

Jako ekonomicky zdravá firma s dobrou pověstí, kvalitními výrobky, skvělou péčí o zákazníky a své zaměstnance jsme v roce 2019 získali titul Vodafone Firma roku.

Navrhujeme a vyrábíme městský mobiliář, který zpříjemňuje lidem pobyt ve městech a parcích téměř ve všech koutech světa. Jsme firma s dlouholetou tradicí, ale zároveň inovativním přístupem a silnou vůlí růst. Dbáme na preciznost, vysokou kvalitu a komfort všech produktů, které uvádíme na trh.
A v neposlední řadě jsme skvělý tým lidí, které prostě práce baví…!

mmcité hledá posilu

Marketingový ředitel/ka

Aktuálně hledáme kolegu na pozici marketingového ředitele/ky, který/á dokáže naše výrobky více přiblížit zákazníkům jak v ČR, tak i v zahraničí, který/á převezme marketingovou strategii a komunikaci celé společnosti a jejich zahraničních poboček do svých rukou a kreativním způsobem ji posune zase o kus dál.
Pokud jste člověk se vztahem k designu a architektuře a máte rád/a výzvy, tak vám právě nabízíme skvělou příležitost, jak společně s námi dál budovat a posilovat značku firmy, která patří mezi špičku ve svém oboru.

Čím Vás podpoříme?
Nadstandardním a motivujícím ohodnocením, nabídkou práce na plný úvazek, flexibilní pracovní dobou, notebookem, mobilním telefonem, výbornými obědy z naší kuchyně, 25ti dny volna ročně... Také u nás určitě budete mít dostatek prostoru pro vaši vlastní invenci a hlavně vám pomůže menší tým kolegů, kteří s vámi budou konkrétně řešit všechny oblasti marketingu.
Budete cestovat, potkávat se s lidmi a část týdne budete moci čerpat inspiraci přímo v Bílovicích - v místě, které je plné nadšených lidí s otevřenou myslí a dobou náladou.

Strukturované životopisy zasílejte e-mailem na k.zednikova@mmcite.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací