Rozmanitá i inspirativní Brazílie

10.–13. března 2020

Naše jarní cesty vedou pravidelně do Jižní Ameriky na největší veletrh věnovaný architektuře – Revestir, který se koná v hlavním městě São Paulo, 10.–13. března 2020. Letos se do rozlehlého výstavního komplexu Expo Transamérica těšíme o to více, že venkovní plocha se po rekonstrukci proměnila v zelený bulvár s pergolami, lehátky a kiosky. Práci i odpočinek zde návštěvníkům zpříjemňují také naše židle Limpido, sety Bistrot, parkové lavičky Radium, Vera i Vera solo, i nepřehlédnutelná lehátka RIvage. Veřejný prostor doplňují odpadkové koše Prax a popelníky Valet.

Na Revestiru nás najdete po boku brazilského architektonického časopisu Projeto na stánku 2600. Chybět nebude naše nejnovější kolekce Stack, reagující na potřeby současného života svěžím řešením pro kombinaci práce a odpočinku. Minimalistická a přesto originální, odolná pro použití ve veřejném prostoru, ale vhodná i pro interiérové sestavy. Řada obsahuje stohovatelnou krátkou sofa a pohodlné křeslo, praktické stoličky a stolky, to vše v provedení s dřevěnými lamelami nebo ocelovým roštem
a možností barevných polstrů.

Ochranu před deštěm a stín v horkém slunci poskytuje variabilní přístřešek Pin, který může sloužit také jako zastávkový přístřešek, přístřešek na kola, zastřešení přechodů mezi budovami, případně jednomodulový informační kiosek. Vystavený model má zabudované také osvětlení. Instalaci doplňují rozvlněné linie lavice Landscape Compact, květináče Florium a štíhlý dvojitý odpadkový koš Crystal.

Pokračujeme v misi za krásnější města a Brazílie byla vždy naší oblíbenou destinací.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací