Pohoupejte se na Designbloku!

27. – 31.10. 2016

Při výrobě laviček a dalšího městského mobiliáře vznikají dřevěné odřezky, které pro další výrobu už nemají využití. Lavičky se vyrábí z vysoce kvalitního dřeva, které je odolné vůči extrémním vlivům počasí. Chtěli jsme, aby se tento odpadový materiál mohl smysluplně využít a vytvořili jsme tak projekt mmcité social – nový koncept originálních dárků, které pro nás navrhuje české studio BOAdesign. Do samotného procesu výroby jsme zapojili i chráněné dílny a máme radost, že můžeme podpořit ty, kteří jsou na trhu práce díky zdravotnímu handicapu znevýhodněni. Přinášíme tak první kolekci dárků a to dřevěné houpačky Swing on! se speciálně upraveným vysoce zátěžovým autopopruhem ve svítivě oranžové, naší hravé korporátní barvě.
Sledujte nás na mmcitesocial, kde brzy přibydou další zábavné kolekce!

Navštivte nás na Designbloku v Praze, kde si houpačky můžete rovnou vyzkoušet, nebo si také oddychnout na naši nové betonové lavičce Construqta.

TISKOVÁ ZPRÁVA
 

Designblok 
Centrální hala 
Prague Design and Fashion Week 
27. – 31. 10. 2016 
Výstaviště Praha Holešovice 

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací