mmcité na veletrhu ASLA 2018

20. – 21. října 2018

Připojte se k nám na veletrhu Americké asociace krajinných architektů ASLA 2018 ve Filadelfii, kde představíme stánek nabitý chytrým městským mobiliářem. Objevte úspěšné stálice s nově integrovanými doplňky a nechejte nás představit vám jednu prémiovou novinku – lavici Landscape compact, kterou tímto uvedeme na trh. Svým tvarem a přirozeností ukazuje nový rozměr městského mobiliáře a její možnosti začlenění do veřejného prostoru. Barevná a nepřehlédnutelná výstavní expozice bude doslova smart & beautiful a vy budete mít možnost nejenom si mobiliář prohlédnout,
ale zároveň i vyzkoušet všechny jeho funkce.

Kruhový stojan na kolo Gomez, retro set židle a stolu Bohém, oceněný odpadkový koš Better s nově doplněnou stříškou, sedací systém Pixel nebo otočná parková židle Helene. To vše patří mezi novinky letošního roku, které budou na veletrhu k vidění.

Veletrh ASLA 2018 můžete navštívit v Pennsylvania Convention Center 1101 ve dnech 20. – 21. října 2018. Produkty mmcité najdete na stánku 301, 307.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací