mmcité v Basileji

Židle jako městský mobiliář

Basilej, historické město mezi Francií a Německem, zde je Rýn ještě pěkně divoký. Zdejší sdružení obchodníků přišlo se zajímavým nápadem – každý obchod bude vybaven přemístitelným sedacím mobiliářem v jednotném stylu. Robustní židle, které zpříjemní obyvatelům pohyb po ulicích, jsou venku jen po dobu provozní doby, na večer se ukládají zpět do provozovny. Švýcaři jsou vybíraví a jen tak je něčím neoslníte. Proto jsme opravdu hrdí, že volba padla na mmcité1, konkrétně na řadu Miela.
Židle v klasickém, přesto však zcela současném stylu, mají bočnice odlévané z hliníku a v kombinaci s tmavým thermo-jasanem jsou přesně to, co ulice v Basileji potřebovaly. Prvních 150 kusů bylo dodáno a jsou ve městě opravdu vidět.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací