mmcité1 začíná rok na veletrzích

únor 2019

Stockholm Furniture & Light Fair 2019, Švédsko / 5. – 9. února 2019, stánek A26:16

Ani letos si nenecháme ujít největší přehlídku skandinávského designu a přispějeme svou troškou do mlýna. V ostré skandinávské konkurenci představíme výběr z našich novinek. Naplánujte si cestu na Stockholm Furniture & Light Fair, který se uskuteční od 5. do 9. února 2019. mmcité 1 na švédském trhu působí úspěšně mnoho let a pravidelná účast na tomto prestižním veletrhu je toho důkazem. Naše výrobky prezentujeme na stánku našeho švédského distributora Smekab Citylife a budete zde mít možnost vyzkoušet funkčnost jedné z našich chytrých laviček eBlocq s USB připojením a dobíjením pro elektrokola. Představí se i sedací systém Pixel, který sklidil úspěch už loni ve Philadelphii. Nově bude k vidění s integrovanými doplňky, jakými jsou opěrky, stolek nebo květináče. Kromě těchto výrobků budeme prezentovat set venkovních židlí Bohém, transparentní odpadkový koš Tlesk, netradiční lavičku Limpido a celou expozici bude korunovat přístřešek Pin system s diskovou střechou. Na 70 000 metrech čtverečních, v halách plných toho nejlepšího, co vytříbený Sever nabízí, nás najdete na stánku A26:16.

Vakbeurs Openbare Ruimte 2019, Belgie / 7. února 2019, stánek 1.10

Dne 7. února do belgického Bruselu zavítá nejen více než 1200 firem vystavujících na veletrhu veřejného prostoru Openbare Ruimte, ale také jeho návštěvníci. Někteří se sem každoročně pravidelně vrací shlédnout novinky nebo se setkat s vystavovateli. Vlámský partner mmcité1, společnost VVSnv, představí mimo jiné betonovou lavičku Satelite, bezpečný a zároveň designově promyšlený stojan na kola Gomez a v neposlední řadě také způsob jak spojit ochranu zeleně s posezením v podobě ochranné mříže plnící také funkci lavičky s názven Sinus. 

Budma 2019, Polsko / 12. – 15. února 2019, pavilon 3, stánek č. 608

Od 12. do 15. února 2019 nás najdete na nejprestižnějším Mezinárodním veletrhu stavebnictví a architektury Budma v polské Poznani, kde tým naší polské pobočky mmcité4 představí polským architektům nejen novinky, ale i další atraktivní výrobky. Určitě vás zaujme oblouková lavička Landscape Compact, která už stihla získat americké ocenění Best of Products Award 2018. Prezentovat budeme i další novinky z aktuálního portfolia, a to otočnou židli Helene, několikrát oceněný odpadkový koš Better inovovaný o krycí stříšku, unikátní stojan na kola Gomez a chybět nebudou zástupci edice Smartcité – solární lavička Woody Scorpio a chytrá lavice eBlocq. Pestrou nabídku našich výrobků doplní neméně úspěšný mobiliář dánské značky Out-sider, kterou s radostí zastupujeme a poznáte jej podle zářivých barev. Budeme se těšit na setkání na stánku č. 608, pavilon 3.

Salon des Mandataires 2019, Belgie / 14. – 15. února 2019, stánek č. 2ab5

Ani veletrhu Salon des Mandataires, který již počtrnácté otevře své brány 14. a 15. února 2019 v belgickém městě Marche-En-Famenne nebude bez účasti mmcité1. Laické veřejnosti ne příliš známý veletrh představuje výjimečnou platformu, která výrobcům a designérům umožňuje ukázat své výrobky a představit své vize zástupcům obcí, měst a veřejné správy. Návštěvníci budou mít možnost si vyzkoušet modulární sedací systém a zároveň žhavou novinku Pixel. Kromě toho bude k vidění i unikátní stojan na kola Gomez, pevný díky svému ocelovému jádru a měkký na povrchu díky venkovnímu pryžovému profilu. Navštivte stánek 2ab5 našeho valonského partnera Poncelet Signalisation.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací