mmcité na veletrzích

březen / duben 2019

Green Days 2019, Polsko / 22. – 24. března 2019, pavilon C, stánek B09

Za pár dní se otevřou dveře dalšího veletrhu krajinné architektury v Polsku, Green Days 2019, kterého se pravidelně účastníme. Každý rok zde představujeme novinky z portfolia, a letos tomu nebude jinak. Můžete se těšit na kolekci Stack, která je v naší nabídce ojedinělá. Lavička s opěradlem a područkami, pohodlné křeslo, jednosedáky a stolek. Vše je stohovatelné a pro ještě větší komfort a pohodlí k dispozici s nepromokavým polstrováním. Může sloužit jako odpočinkový prvek v soukromých prostorách teras, zahrad, hotelů nebo foyer. Kromě této aktuální novinky nebudou na našem stánku chybět ani další úspěšné výrobky – solární lavička Woody Scorpio, stejně tak mohutná, ale zároveň elegantní lavička Landscape Compact, dále otočná židle do veřejného prostoru Helene, kruhový stojan na kolo Gomez a v zastoupení i výrobky naší dánské partnerské značky Out-sider a její sedací prvky.
Přijďte nás navštívit od 22. do 24. března 2019 na výstaviště Ptak Warsaw ve městě Nadarzyn.

SmartSuisse 2019, Švýcarsko / 10. – 11. dubna 2019, Green Avenue

Znáte naši fotovoltaickou řadu inovativního a chytrého mobiliáře Smartcité? Poznejte její sílu na konferenci SmartSuisse, která se věnuje konceptu rozvoje chytrých měst a propojováním veřejného sektoru s podnikáním a vědou. Na stánku našeho partnera, nizozemského studia Velopa, si budete moci vyzkoušet naše esteticky dokonalé a funkční solární lavičky Woody Scorpio a Blocq Solar. Oba objekty jsou vybaveny Wi-Fi připojením, integrovanými USB konektory umožňující nabíjet více elektronických zařízení najednou a solárním panelem, díky němuž jsou obě lavičky zcela soběstačné a nezávislé na vnějších zdrojích.
Přijďte za námi zažít koncept smart cities do Kongresového centra Basilej od 10. do 11. dubna 2019.

ASLA Texas 2019 / 24. – 26. dubna 2019, Irving, Texas, stánek č. 605

Zveme Vás do Texasu na veletrh Americké asociace ASLA 2019, kterého se s našimi výrobky pravidelně účastníme. Při této příležitosti uvedeme poprvé na trh prémiovou novinku, a to variabilní piknikový set Rautster, který s lehkostí vytvoří příjemné posezení a chvíli odpočinku ve veřejném prostranství, na odpočivadlech, ve školních kampusech nebo parcích. Přijďte si na veletrhu do naší barevné oázy odpočinout a vyzkoušet tak i hravý sedací systém Pixel, který svou barevností, tvarem a variabilitou nabourává tradiční představu o parkové lavičce. Ještě většího pohodlí a komfortu se Vám dostane na sofa, křesle či jednosedáku z řady Stack s variantním pohodlným polstrováním. Naše portfolio se stále rozvíjí, přesvědčte se u našich obchodníků na našem stánku.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací