mmcité na ICFF v New Yorku

20.–23. května

New York je nejenom městem módy, ale i centrem architektury a designu a metropole, kam se mmcité rádo vrací. Jako každý rok se od 20. do 23. května 2018 koná v New Yorku největší přehlídka nábytkového designu a doplňků v USA, veletrh ICFF (International Contemporary Furniture Fair), kde letos najdete i firmu mmcité. ICFF představuje prestižní výstavu, která hostí více jak 700 firem a zástupců designových studií ze zemí z celého světa a představuje trendy z nábytkářského průmyslu. Letos mmcité prezentuje na svém stánku nejnovější produktové novinky, mezi které patří i židle Bohém, která je rovnou přihlášená do soutěže NYCxDESIGN Award. Tato soutěž oceňuje ty nejlepší výrobky a příslušenství z hlavních oborů od architektury až po interiéry a vítězové, které vybere odborná porota složená ze šéfredaktorů, designérů a architektů, budou uveřejněni 21. května 2018 a prezentovány v mezinárodní magazínu Interior Design.

Držte nám palce v soutěži a těšíme se na vaši návštěvu na stánku mmcité, který najdete v prostorách Jacob K. Javitz centra na Manhattanu na stánku „Jetty 14 Design Group“ – s číslem 2313.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací