Nejoblíbenější lavička od mmcité

Lavička Vera se již objevila ve stovkách projektů v třiceti zemích světa

Budapest, Paris, Cracow, Toronto, Belfast, Zaragoza, Abu Dhabi, Prague, Katowice, Bratislava, Dubai, Rio de Janeiro, Madrid, Stockholm, Edgewater, Nashville

Představujeme naši nejoblíbenější lavičku Vera, která osvědčila své estetické i funkční kvality ve stovkách projektů v třiceti zemích světa. Ekonomická lavička ukazuje v široké škále variant, že vyspělý moderní design neznamená vždy vysokou cenu. Její odolnost a pevnost se snoubí s čistotou tvarů a pozoruhodnou lehkostí. Sedák i opěradlo lavičky tvoří nově úzké lamely či desky z masivního dřeva nebo také rošt z ocelových či nerezových kulatin. Zařadili jsme ji i do naší Resysta Family zahrnující produkty z extrémně odolného a ekologického materiálu z rýžových lusků Resysta.

Pro mmcité je cílem zvyšovat kvalitu veřejného prostoru tím, že používá materiály šetrné k životnímu prostředí, aniž by výrobky však ztrácely estetickou hodnotu.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací