Kremsmünster

Lavičkové prstence kolem staletých stromů.

Lavičky mmcité najdete v různých částech světa a typech prostředí. V supermoderní Dubaji, stejně jako ve starobylém opatství. Dvě kruhové lavičky z řady Vera Solo nově zdobí prostranství rakouského opatství Kremsmünster založeného v roce 777 a tvoří citlivý prstenec kolem stoletého stromu ginkgo a stejně staré lípy. Náročné zabudování laviček probíhalo ve speciálních podmínkách za asistence arboristy. Nejdůležitější pro celou realizaci bylo neporušit husté a spletité kořeny starých stromů, a proto bylo zapotřebí nohy laviček správně založit.

Lavičky Vera solo úspěšně navazují na nejoblíbenější řadu laviček Vera, které jsou umístěné v mnoha nejrůznějších projektech po celém světě. Čistý minimalistický design řady Vera Solo je postaven na dvou základních prvcích – nohách ve tvaru T a sedáku z masivního dřev. Jedná se o stavebnici, z níž lze složit nejen kruh jako v Kremsmünsteru, ale také elipsu, případně pravidelné či nepravidelné vlny.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací