České lavičky do českých měst

Všude dobře, doma nejlépe

Pro nás v mmcité je důležité, aby městský mobiliář nebyl jen funkční, ale také krásný. Zakládáme si na pečlivě vybraných, otestovaných materiálech a kvalitním designu. Tvoříme s láskou k veřejnému prostoru. Nejsme jen dodavatelem kvalitních prvků městského mobiliáře, ale také partnerem všech, kteří chtějí vytvořit ve veřejném prostoru něco mimořádného. Starostům měst všech velikostí, v horách i na pobřeží, architektům malých týmů i velkým projekčním ústavům, stavebním firmám lokálního významu i nadnárodní velikosti. Oslovujeme všechny, cílem je dokonalý projekt. A o několik takových bychom se s vámi rádi podělili:

Nový pavilon základní školy, Mníšek pod Brdy

Nový pavilon vznikl jako reakce na potřebu místní základní školy získat další prostory pro výuku i volný čas dětí. Současně obec postrádala vhodné místo pro pořádání různých společenských a kulturních akcí. Polyfunkční budova podle návrhu studia Grido splňuje všechna tato kritéria. Pozornost poutá především dřevěnými lamelami na externí fasádě a přírodní akcenty také skvěle doplňují naše lavičky Miela.

Nová základní škola Amos, Dolní Jirčany

Zcela novou stavbou je projekt rovněž základní školy, a to v menší obci poblíž hlavního města, kam se za poslední léta přestěhovala řada mladých rodin. Velkorysý projekt splňuje nejmodernější nároky na výuku i trendy v pojetí školních prostor. I zde je fasáda kombinována se dřevem, jehož vertikálním liniím skvěle sekundují naše lavičky Woody. Stolování i hry venku zajišťuje oblíbená sestava stolků a sedacích prvků Bistrot. Nechybí ani zahrazovací sloupky Lot a Lotlimit, pítka, stojany na kola, odpadkové koše a mříže ke stromům.

Rekonstrukce lázeňské kolonády, Luhačovice

Lázeňská města mají zvláštní kouzlo. Být součástí jejich revitalizace je pro nás vždy pocta i výzva. Navázat na historické prvky a dosáhnout maximálního komfortu užívání se při rekonstrukci lázeňské kolonády v Luhačovicích povedlo na výbornou. Funkcionalistická stavba významného českého architekta Oskara Pořísky je kulturní památkou České republiky a ukrývá cenný pramen minerální vody Vincentka. Její léčivé účinky si mohou lázeňští hosté nově vychutnat na našich lavičkách Preva urbana.

V současnosti máme 37 světových zastoupení, a kromě mateřské základny se sídlem právě v České republice, nabízíme také vlastní designérské studio mmcité design, vedené Davidem Karáskem, které spolupracuje s předními českými i zahraničními designéry.

Věříme ve zlepšení veřejného prostoru skrze kvalitní design.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací