Výtvarné sympozium panta rhei

25. srpna – 3. září 2011

Čtveřice umělců zhmotní své prostorové výtvarné vize v rámci 3. ročníku sympozia panta rhei ve dnech 25. 8. až 3. 9. 2011.
Pořadatelem tohoto přeshraničního dialogu výtvarníků je Ústav vizuální tvorby vUherském Hradišti - součást zlínské Fakulty multimediálních komunikacíUniverzity Tomáše Bati. Partnerem celé akce je společnost mmcité sídlící v Bílovicích, která se zabývá vývojem a výrobou městského mobiliáře aexteriérového nábytku. Stejně jako v předchozích letech sympozium nabízí možnost inspirace zbytkovým materiálem – ocel, dřevo a sklo, z nichžbudou vznikat statické i kinetické objekty. Prostorové objekty budou kvidění v areálu mmcité v Bílovicích během letošního září, poté Vásorganizátoři zvou na výstavu dokumentující průběh sympozia ve výstavních prostorech kina Hvězda v Uherském Hradišti.
Slavnostní vernisáž proběhne v sobotu 3. září v 16 hodin v areálu společnosti mmcité v Bílovicích.

účastníci sympozia:
Ivana Sláviková, Banská Bystrica
Jan Ambrůz, Šarovy
Zdeněk Šmíd, Zlín
Vladimír Kovařík, Uherské Hradiště

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací