Rosteme do krásy i moudrosti

15. – 18. listopadu, 2019

Jednou z nejvýznamnější událostí roku v oblasti krajinné architektury je ASLA EXPO a Conference on Landscape Architecture, která proběhne v San Diegu v Kalifornii. A takovou událost si nemůžeme nechat ujít ani my – americká pobočka mmcité7 vystaví řadu novinek a produktových rozšíření našeho městského mobiliáře. Pokračujeme v misi za krásnější města a rádi bychom vás pozvali se o tom přesvědčit na vlastní oči i dotek.

Piknikový set Rautster navržený studiem Herrmann&Coufal rozšiřuje portfolio o verzi umístitelnou ke zdi se třemi místy na sezení a upravená oboustranná verze umožňuje z boku stolu přístup vozíčkářům nebo kočárkům.

Barvy a jednoduchost jsou poznávacím znamením nové kolekce Stack. Odolná pro použití ve veřejném prostoru, ale vhodná i pro interiérové sestavy. Řada obsahuje stohovatelnou krátkou sofa a pohodlné křeslo, praktické stoličky a stolky, to vše v provedení s dřevěnými lamelami nebo ocelovým roštem.

Oblíbená lavice Blocq, navržená naším kreativním ředitelem, designérem Davidem Karáskem, je nově v nabídce ve verzi se zabudovaným kovovým stolkem.

Oceněním naší práce a velkou poctou je také řada ocenění, které naše výrobky získaly. Jedná se například o BIG SEE Product Design awards a WOOD Design Awards 2019, Red Dot a EDIDA pro řadu Pixel. Tato hravá mozaika ze čtvercových modulů poskládaných do téměř jakéhokoliv tvaru oslovila nejen tyto vážené instituce, ale i architekty po celém světě. Pixel je také naší odpovědí na udržitelný rozvoj a bezodpadovou produkci.

Milujeme nekonečné křivky lavice Landscape Compact. Systém sedacích prvků navazující na oblíbenou řadu Landscape. Výrazná boční silueta s typickým přerušením mezi sedákem a opěradlem určuje základní tvar. Jednotlivé moduly stavebnice lze téměř neomezeně kombinovat a vytvářet tak různě dlouhé sestavy s obloukovými i rovnými sekcemi. Kolekce získala ocenění EDIDA časopisu Elle Decoration a A|N Best of Products Awards.

Stánek mmcité na ASLA EXPO je největší, jaký jsme dosud měli, je toho tolik, o co se s vámi chceme podělit. Jako například Pin – systém umožňující sestavit téměř jakýkoliv půdorysný tvar kryté plochy. K základnímu čtvercovému modulu můžete přidávat další ve čtyřech směrech a vytvořit tak sestavu čtvercového, obdélníkového nebo jakéhokoliv nepravidelného tvaru, nejrůznější šířky i délky. Ocelová pozinkovaná konstrukce krytá práškovým vypalovacím lakem má odvodnění vedené sloupem a nosníky ve tvaru čtvercové sítě skrývají prostor pro integrované LED osvětlení.

Urban life – život ve městech – to je proč jsme tu. Přijďte ho s námi v San Diegu zažít: stánek 3105.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací