mmcité na Zlin Design Week

4. až 11. května 2018

Přijměte naše pozvání na každoroční svátek designu konaný ve Zlíně – Zlin Design Week, který se uskuteční v termínu 4. až 11. května 2018. Do maratonu přednášek, workshopů a výstav, který na osm dní ovládne celé město Zlín, se pro letošní rok aktivně zapojí i mmcité.
Náš městský mobiliář, konkrétně lehátka Rivage, najdete v odpočinkové zóně Konference design & marketing před Městským divadlem Zlín. Při odpočinku mezi přednáškami expertů z obou oborů jak z Česka, tak i ze zahraniční scény, si budete moci nabít svůj mobilní telefon a laptop díky zabudovaným USB konektorům v integrovaných stolcích lehátek. 

Kromě přednášek nabízí Zlin Design Week i velké množství workshopů a na jednom z nich se v rámci sekce Vepřo knedlo design potkáte s hlavním designérem a zakladatelem mmcité Davidem Karáskem a společně budete moci diskutovat o problematice veřejného prostoru. Workshop se uskuteční ve čtvrtek 10. května 2018 od 17.00 – 19.00 hodin v prostorách Zlínského zámku. 

V případě, že vás více než teorie zajímá přímo praxe a výroba, zveme vás na výjezdní workshop do areálu mmcité, kde se studiem BOAdesign proběhne kreativní dílna, ze které si i něco odnesete a na vlastní oči uvidíte, jak taková výroba městského mobiliáře probíhá. Akce proběhne v pátek 11. května od 12.00 hodin. Rezervační formulář najdete na webových stránkách Zlin Design Week: www.zlindesignweek.cz/11-workshop-mmcite-boadesign

Těšíme se na vás.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací