Dress code: white

4. – 8. února 2020

Říká se, že na tango jsou zapotřebí dva. A my souhlasíme, že nejen na tanec, i na významné akce, je dobré mít doprovod.

Naším dlouholetým partnerem a distributorem pro švédský trh je společnost Smekab Citylife a společně bychom vás rádi pozvali na nejvýznamnější událost v oblasti skandinávského designu, veletrh Stockholm Furniture & Light Fair. Jedná se o úctyhodný 70. ročník a my přivážíme to nejlepší z našich produktů, na oslavu připravené v elegantní a nepřehlédnutelné bílé barvě.

Nejnovější přírůstky manta a stack jsou přesně těmi prvky veřejného prostoru, které reagují na potřeby současného života a přináší svěží řešení pro kombinaci práce a odpočinku. Manta a její oblé křivky kopírující pohyb imaginárních vln, ztělesňují pracovní flow, tvar poskytuje dostatečný komfort pro čtení knihy nebo vychutnání kávy. Přechod z jedné horizontální roviny do druhé vytváří multifunkční plochy, které ve vzájemné kombinaci tvoří komplexní minimalistický objekt, plnící roli stolku, lavičky, či pracovní desky. Minimalistická a přesto originální, taková je nová kolekce stack. Odolná pro použití ve veřejném prostoru, ale vhodná i pro interiérové sestavy. Řada obsahuje stohovatelnou krátkou sofa a pohodlné křeslo, praktické stoličky a stolky, to vše v provedení s dřevěnými lamelami nebo ocelovým roštem.

Prezentovat budeme i další novinky z aktuálního portfolia, a to piknikový set rautster s originálně tvarovanou bočnicí a s variabilitou velikostí. Tradiční desky z odolného dřeva, nezničitelný perforovaný plech nebo tenký panel z vysokotlakého laminátu (HPL) jsou materiály, které dokonale splňují požadavky venkovního stolování.

Udržitelnost a ochrana životního prostředí pro nás není marketingový slogan, ale základní pilíř výroby. Proto vznikla resysta, extrémně trvanlivý, slunci, dešti, mrazu a slané vodě odolný materiál skládající se z 60 % rýžových slupek, 22 % soli a 18 % minerálního oleje. Připomíná dřevo, ale odstraňuje většinu jeho nedostatků. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu, je odolná vůči škůdcům a plísním a nepraská. Resysta už teď splňuje většinu budoucích požadavků na ekologickou udržitelnost materiálu, je recyklovaná a plně recyklovatelná. Prohlédnout si tento materiál budete moci na oblíbené lavici blocq.

Pokračujeme v misi za krásnější města, přijďte se o tom za námi přesvědčit do Stockholmu.

fotogalerie

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací