Kdo jsme:

Jsme přední český výrobce městského mobiliáře s realizacemi po celé Evropě i v zámoří. Úspěšně fungujeme už přes dvacet let a za tu dobu jsme odvedli kus práce. Lavičky od nás, koše, stojany na kola a zastávky poznáte podle krásného designu a kvalitních materiálů. Především je příjemné je používat. Naší misí je přispívat ke kultivovanému životu ve městech. Pro posílení našeho týmu hledáme nového kolegu/-ni:

Export manager

Obchodní asistent

EXPORT MANAGER

Popis pozice:
– samostatný manažer odpovědný za obchodní aktvity na svěřených trzích
– udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími partnery
– vyhledávání nových projektů a nových obchodních partnerů
- celková koordinace zakázek zahraničních partnerů – od přijet objednávky až po export zboží

Požadujeme:
– VŠ nebo SŠ vzdělání
- profesionální znalost anglického a italského jazyka
- vysokou úroveň práce na PC
- vynikající komunikační schopnost
- dynamickou a samostatnou osobnost
- kreatvitu, pružnost a vůli k úspěchu
- obchodní talent a schopnost prosadit se
- ochotu cestovat do zahraničí
- pozitvní vztah k technice, designu a architektuře

Uvítáme:
- znalost dalšího cizího jazyka (francouzštna, němčina, ruštna,…)

Nabízíme:
- zajímavou a samostatnou práci v mladém kolektvu
- velmi dobré pracovní ohodnocení
- možnost karierního růstu
- zajímavé zahraniční cesty
- pružnou pracovní dobu
- podíl na šíření kvalitního českého designu do zahraničí
- benefty – mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování

Typ pracovního poměru:
– HPP, práce na plný úvazek

Kdy můžete začít:
– ihned po skončení výběrového řízení

V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, souhlasí uchazeč o pracovní pozici se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených ve svém životopise a dalších přílohách a souhlasí s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluje společnosti mmcité 1, a.s. a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

Strukturované životopisy zasílejte e-mailem na adresu: k.michalkova@mmcite.cz

OBCHODNÍ ASISTENT/KA

Co vás čeká:
- komplexní zajištění asistenční podpory exportního týmu
- koordinace příchozích objednávek od zahraničních partnerů a zadávání do výroby
- evidence zakázek
- organizace porad a schůzek se zahraničními partnery
- organizace služebních cest
- celkové zajištění produktových školení pro zahraniční partnery
- příprava a archivace prezentací, zápisů z jednání a porad
- tvorba reportů a statstk
- vyzvednut a odvoz zahraničních partnerů
- další administratvní a organizační výpomoc dle potřeby

Jste pro nás ten pravý/á jestli máte:
- VŠ nebo SŠ vzdělání
- výbornou znalost anglického a francouzského jazyka
- výborná znalost práce v programu Excel
- vynikající organizační schopnost
- výborné analytcké schopnost
- řidičský průkaz skupiny B, aktvní řidič

Výhodou pro vás by byla:
- praxi na podobné pozici
- znalost práce v SAP nebo jiném sofwaru pro řízení podniku výhodou

Na oplátku od nás můžete očekávat:
- zajímavou práci v mladém kolektvu
- profesionální a přátelské prostředí
- dobré pracovní ohodnocení
- benefty – mobilní telefon, příspěvek na stravování
- práci na plný úvazek

Kde budete mít kancelář:
– Bílovice 519, 687 12 Bílovice

- hned, jakmile nás u pohovoru přesvědčíte, že z vás bude ten nejlepší obchodní asistent/ka

Součást pohovoru bude zkouška znalost z anglického i francouzského jazyka.